Курсова робота

Теми курсових робіт    

 1. Комп’ютерні злочини і способи захисту інформації.
 2. Сучасне інтерактивне спілкування.
 3. Робота з програмою Photoshop.
 4. Географія світової комп’ютерно-інформаційної системи «Інтернет».
 5. Растрова та векторна графіка.
 6. Способи зараження комп'ютерними вірусами.
 7. Засоби створення Web-додатків.
 8. Мова програмування HTML.
 9. Комп’ютерна гра, як засіб навчання.
 10. Хмарні технології у навчанні.
 11. Розробити програму «Дні тижня», яка допоможе учню початкової школи вивчити назви днів тижня англійською мовою. Забезпечити виведення завдання, отримання відповіді, аналіз на правильність відповіді та виведення відповідного повідомлення.
 12. Розробити програму «Таблиця множення», яка допоможе учню початкової школи вивчити таблицю множення. Забезпечити виведення завдання, отримання відповіді, аналіз на правильність відповіді та виведення відповідного повідомлення.
 13. Розробити програму «Алфавіт», яка допоможе учню початкової школи вивчити алфавіт. Забезпечити виведення завдання, отримання відповіді, аналіз на правильність відповіді та виведення відповідного повідомлення.
 14. Розробити програму «Місяці», яка допоможе учню початкової школи вивчити назви місяців року англійською мовою. Забезпечити виведення завдання, отримання відповіді, аналіз на правильність відповіді та виведення відповідного повідомлення.
 15. Розробити програму «Оператори мови Java», яка допоможе учню вивчити призначення та синтаксис основних конструкцій мови програмування Java. Забезпечити виведення завдання, отримання відповіді, аналіз на правильність відповіді та виведення відповідного повідомлення.
 16. Розробити програму «Конвертер валют», що дозволяє перевести вказану суму з однієї валюти в іншу по актуальному курсу. Курс валют зберігати у файлі.


Немає коментарів:

Дописати коментар